SPORUN MERKEZİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

01/08/2019
01
AĞU
2019

Merkez TV'de geçtiğimiz akşam yeni sezona merhaba diyen Sporun Merkezi'nde Spor yazarı ve yorumcu Muharrem Demirel Boluspor'un yeni sezon hazırlıklarını değerlendirdi.

Vedat Özkan'ın hazırlayıp sunduğu programda usta kalem Demirel "Geçtiğimiz sezon başı ile bu sezon başı farklılıklar daha ön plana çıkıyor. Hazır bir kadro yok. Hoca yeni. Futbolcular yeni ve daha kadro eksik. Geçen yıl Boluspor bir önceki sezondan 8 futbolcu ile sezona başlamıştı" dedi. 

Hazırlık maçlarının ölçü olmadığının altını çizen Demirel Giray hocanın arayışta olduğunu yeni transferlerin geç kaldığını katılacak bu oyuncuların maç kondisyonu ve uyum açısından Boluspor'un bu sezon çok hazır giremeyebileceğini belirtti.    

Bilal Kısa'nın Boluspor'a katkı sağlayacağını belirten Muharrem Demirel "o oyuncunun yanına kaliteli isimler alınırsa Bilal Kısa daha verimli olabilir" dedi. Demirle ayrıca Boluspor'a mevkii olarak sadece stoper mevkisinin tamam olduğunu belirtti.  

Kırmızı beyazlı ekibin öncelikle birlikteliğe ihtiyacının olduğunu belirten spor yazarı Muharrem Demirel "Futbolcu, yönetim ve teknik heyet bu işin farzı ise, taraftar ve basın sünnetidir. İşte o zaman ibadet tam olur" dedi. Demirel bazı egoların kontrol alınması gerektiğinin altını çizdi.  "Benim kimseye ihtiyacım yok" demenin anlamsız olduğunu belirten Demirel "Boluspor hepimizin. Boluspor bizim sana emanet olarak yönetim diyerek verdiğimiz bir kurumdur. Sizin bize ihtiyacınız var. Nefis yarışı yapmayacağız. Gerekirse Boluspor için birlikte olacağız" dedi.  

İzleyicilerin soru ve görüşleri ile katıldığı Sporun Merkezini kaçıranlar ve izleyemeyenler için programın tamamı aşağıdaki videoda;