SAVAŞ BAŞKANDAN DESTEK MESAJI

14/02/2020
14
ŞUB
2020

Ligde sıkıntılı bir sürece giren Boluspor'a bir destek mesajı da eski başkanımız Savaş Abak'tan geldi. 14 Şubat'ın anlamlı ile birlikte önemli sözler sarf eden Abak çok güzel mesajlar verdi.

Başkan Abak yaptığı açıklamada "Başkanlık yapma şerefine nail olduğum, Bolusporumuz Türk futbolunun en güzide spor kulübü benmim ise sevdamdır. Umut ediyorum ki içinde bulunduğu bu olumsuz durumu taraftarıyla, kalbi Boluspor için atan Boluspor sevdalılarıyla elele vererek atlatacaktır. 

Yeterki inanalım ve hayal edelim. 

  Bizler geçmişte Boluspor için nasıl vargücümüz ile elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık isek dünde bugünde yarında yanında olduğumuzu tüm camianın bilmesini isterim. Son olarak 14 Şubat'ta sevdamız Boluspor diyor, cumartesi günü oynanacak Ümraniyespor maçında takımımıza gönülden başarılar diliyorum" dedi.    


Warning: Unknown: open(C:\Windows\temp\sess_h266o24nq3r1thm28b5jls8lm3, O_RDWR) failed: Invalid argument (22) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (C:\Windows\temp) in Unknown on line 0