FATİH METİN'DEN HOKEY TAKIMINA SAHA SÖZÜ

17/03/2019
17
MAR
2019

 İlimizin ve ülkemizin adını Avrupa'da duyuran Kadın Hokey takımımızla AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin yemekte bir araya geldiler. Başarılarından dolayı sporcularımızı ve teknik heyetimizi tebrik eden Metin onlara çiçek ve hediyelerini takdim etti.

Seçim çalışmalarına devam eden AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Fatih Metin geçtiğimiz günlerde Fransa'da yapılan Avrupa kulüpler şampiyonasında adını ilk ikiye yazdırarak Trophy ligine yükselen Bolu Belediyespor Kadın Hokey takımını başarısından dolayı tebrik etti. BOBES'te yapılan ziyarette sporcularla bir süre sohbet eden Metin sporcularımıza çiçek ve hediyeler verdi. Metin yaptığı açıklamada "Bolu Belediyespor'umuzun Çim Hokeyi takımı ile bir araya geldik. Spora ve sporcuya yapacağımız yatırımları ve projelerimizi anlattık. Sporcularımızın her zaman yanlarında olacağız ve destekleyeceğiz" dedi. Metin ayrıca Bolu Belediyespor'un katlanarak giden sporcu sayısının daha da artacağını, sporun her alanında yer alan bir Bolu için çalışmaların daha da genişleteceğini belirtti.

HOKEY SAHASININ SÖZÜNÜ ALDILAR

Bolu Belediyespor'un başarılı sporcuları Fatih Metin'den ihalesi iptal edilen Hokey sahasının yapımı için söz alırlarken, Nisan ayında yapılacak olan Türkiye şampiyonasında madalya ile dönme sözü verdiler.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan