BOLUSPOR'DA RESMEN İMZALAR ATILDI.. KİM NE DEDİ?

03/07/2019
03
TEM
2019

BOLUSPOR'DA yeni teknik direktör resmen Giray Bulak oldu. Kulüp tesislerinde yapılan imza törenine çok sayıda yönetici ve basın mensupları katıldı.  İmzanın bir yıllık olduğu belirtildi.

Törende başkan Necip Çarıkcı ve teknik direktör Giray Bulak birer açıklama yaptılar. 

İmza töreninde ilk konuşan Başkan Necip Çarıkcı “2011 yılında Ankara’da görüştüğüm, Boluspor’un bütçesi dahilinde hareket ettiğim için o gün anlaşamamıştık. Hocamız ile bu 4-5 yıldan bu yana çok iyi ağabey, kardeş ilişkilerimiz oldu. Sürekli görüşüyoruz. 8 sene sonra istediğimiz, beklediğimiz çok sevdiğimiz hocamız ile kavuştuk. İnşallah Giray Hocamız kariyeri, itibarı, kişiliği Boluspor’a göre olduğuna inanıyorum. Kendisinin de Boluspor’a gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu biliyorum. İnşallah bu sene iyi bir sezon geçireceğiz. Hocamız Boluspor’a hayırlı, uğurlu olsun.” şeklinde konuştu.

Teknik Direktör Giray Bulak ise “Her yıl sezon başı kamplarında geldiğim bir şehir Bolu. Muhteşem bir yer doğası, çevresi, insanı. Her zaman Türkiye’de takdir edilmiş bir bölge. Kulüp yapısı, Başkan her zaman değer görmüş. Bir hoca için en avantajlı konu bu zaten. O sürekliliğin olması. Bu da bize avantaj verecek. Üç yardımcı hocam var. Zafer Hızarcı, Mustafa Piro ve Özgür Bayer olmak üzere ama Alper Kartal arkadaşımız da gelecek. Birde kaleci hocamızı daha sonra belirleyeceğiz. Boluspor’da olmaktan ve Necip Başkanımla çalışmaktan dolayı çok mutluyum. “ şeklinde konuştu.

İŞTE O AÇIKLAMALARIN TAMAMI;