"BOLUSPOR BAŞKANLIĞI HERKESİN RÜYASIDIR"

23/07/2020
23
TEM
2020

Boluspor’da kongre süreci öncesi ismi gündeme gelen İl  Genel Meclisi Üyesi Erhan Beykoz adaylık sinyali verdi. Beykoz, “Boluspor Başkanlığı kutsal bir görevdir” dedi.

Beykoz yaptığı açıklamada Boluspor’un sahip kalmayacağını söyledi.

BOLUSPOR BAŞKANLIĞI HERKESİN RÜYASIDIR

Boluspor gibi kutsal bir takıma başkan olmak her Boluspor sevdalısının rüyasıdır. Boluspor’un altyapısında yetişmiş, Boluspor’un adıyla transfer yapmış ekmek yemiş, kısmen de olsa profesyonellik de yaşamış biri olarak Boluspor’un başkanı olmak benimde hayallerimden biridir. Elbette Boluspor sahipsiz değildir, sahipsiz kalmayacaktır. Hiç kimsede vazgeçilmez değildir. Bolu’daki bütün mezarlıklar vazgeçilmezlerle doludur.

BARIŞIN SAĞLANDIĞI BİR BOLUSPOR İÇİN!

Geçtiğimiz sezon kötü bir sezon yaşadık. 28 transfer yapıp böylesine kötü bir sezon yaşadıktan sonra son maçta ligde kalmanın vermiş olduğu acıyla, yaşamış olduğumuz okabus dolu günlere tekrar dönmemek adına futbolun içinden gelmiş, sporun içinde hayatını yemiş insanlardan biri olarak bende Boluspor başkanlığına elbette aday olmak isterim. Boluspor başkanlığı gibi kutsal bir görevi ben alırsam bu benim gece gündüz durmadan Boluspor adına çalışacağım anlamına gelmektedir. Futbol piyasasında geniş de bir çevremiz var. Geçmişimizde belli herşey ortada. Daha az parayla daha güçlü, daha akılcı, Boluspor’u mağdur etmeden, altyapısı ile üstyapısının birleştiği, barışın sağlandığı, insanların 1980’li 90’lı yıllarda sahip çıktığı gibi herkesin Boluspor’un benim dediği bir kulüp yaratmak adına aday olmayı düşünüyorum. Şuan çok net olarak adayım demiyorum, çünkü gerekli görüşmeleri yapmak zorundayım. Belediye Başkanımız Tanju Özcan, Valimiz Ahmet Ümit ve ilimizdeki mülki idari amirleri ile görüşüp Boluspor’un aynı sıkıntıları yaşamaması adına elbette aday olmak isterim.

GERÇEKLERLE YOLA ÇIKALIM

Adaylığımı resmi olarak açıkladığım an arkadaşlarımla beraber geçmiş yönetime yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür edip onlardan bir tek ricamız olacak. Çünkü piyasada dolaşan çok ciddi dedikodular, çok çirkin söylentiler var. Bu çirkin söylentilerin kesilmesi adına Boluspor’un girdisini, çıktısını, algısını, vergisini, borcunu bana ya da aday olacak herhangi bir arkadaşıma ya da tüm Bolu halkına anlatırlarsa bizde ona göre yola çıkalım. Kimse bilmediği görmediği anlamadığı ya da hayallerle yola çıkması mümkün değildir. Ben o rakamları gördükten sonra zaten kesin kararımı tüm kamuoyuna açıklayacağım. Haberin çıktığı andan itibaren beni arayan soran destek veren, tebrik eden, tüm Boluspor sevdalılarına da teşekkür ediyorum.